tredeal.com logosu ve isim hakkı TREDEAL Bilgi Teknolojilerinin Tescilli Markasıdır Destek | İletişim  English  
 
İçerik Yönetim Sistemi
E-Mağaza Sistemi
Ticari Sistemler
Kurumsal Portal Sistemi
İş Akış Yönetim Sistemleri
Doküman Yönetim Sistemi
 
Genel Bilgiler
Özellikler
Faydaları
Yazılım Mimarisi


Yazılım Mimarisi:

TRE-COM e-mağaza sistemimiz Windows 2003 server¸ minimum IIS 5.0¸ .Net Framework 2.0¸ MS Sql veritabanını destekleyecek şekilde ASP.net / C# ile geliştirilmiştir. Ayrıca daha büyük uygulamalarda Oracle veritabanı desteği de verilecek şekilde veritabanı yapısı oluşturulmuştur.

Çok katmanlı bir yapıda geliştirilen Uygulamamız RAD özelliği taşımaktadır. Bu da tüm akışların aynı süreçlerden geçerek zaman içerisinde oluşabilecek karmaşıklığı önlemektedir.

Uygulamanın hızlı olması açısından test aşamalarında gereken tüm performans araçlarından geçirilmektedir.

Entegre yapılarda ise Veritabanı ile direk bağlantı yerine geliştirilen adaptör yazılım sayesinde kriptolu bir şekilde belli bir port üzerinden erişim sağlanmaktadır. Bu da veritabanı sunucusunun arka planda güvenli bir şekilde çalışmasını sağmaktadır.

Entegre yapılarda¸ DB sunucu ve Web sunucunun aynı lokasyonda bulunmasına gerek duymamaktadır. Bu da Donanım ve Güvenlik uygulamaları konusunda ekstra bir yatırım yapmanızı gerektirmemektedir.

Web sunucu bağımsız yapılarda Secure Server yapısında iletişim 128 bit kripto ile belli kullanıcılar çerçevesinde remote obdc driver tekniği kullanılmaktadır.

Sistem tüm perfomans ve stress tool araçları ile test edildikten sonra teslim edilmektedir.

 
 
 
Anasayfa | Destek | İletişim
© Tredeal.com , 2005 - 2013, Tüm hakları saklıdır.