tredeal.com logosu ve isim hakkı TREDEAL Bilgi Teknolojilerinin Tescilli Markasıdır Destek | İletişim  English  
 
İçerik Yönetim Sistemi
E-Mağaza Sistemi
Ticari Sistemler
Kurumsal Portal Sistemi
İş Akış Yönetim Sistemleri
Doküman Yönetim Sistemi
 
Genel Bilgiler
Özellikler
Faydaları
Yazılım Mimarisi


Genel Bilgiler :

Son kullanıcılara yönelik modüler yapı destekli olarak geliştirilmiş¸ internet üzerinden satış yapmanızı sağlayan çözümümüzdür.

Şirketinizin satışlarını ve rekabet gücünü arttırmasına yönelik dizayn edilmiş altyapısı ile özellikle elektronik ticaretin vazgeçilmez kuralı olan hızlılık ilkesini arka planda gerçekleştirebilmeniz için gerekli tüm araçlara sahiptir.

Diğer sistemlerden farklı olarak en önemli avantajı çoklu sepet uygulamasını bünyesinde barındırmasıdır. Çoklu sepet uygulaması sayesinde farklı tedarikçilerden stoklara göre otomatik olarak alınan ürünler¸ kullanıcılara aynı sistem içerisinde sunulabilmekte¸ tek sepette farklı tedarikçilerinizin ürünlerini satın almalarını sağlayarak siparişin bütünlüğünü korumaktadır.

Entegre olmayan daha küçük uygulamalarda kullanılabilmesi ve sipariş sonrası işlemleri kolaylaştırabilmek için local network içerisinde yer alan çoklu kullanım seçeneği sunarak geliştirdiğimiz windows tabanlı program desteği ile sipariş¸ iade¸ kısmi iade¸ iptal ve faturalandırma işlemlerinizi tek tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı tamamıyla mesafeli sözleşmeler usül ve esasları hakkındaki yönetmeliğe uygun olarak geliştirilmiş; Ülkemizin önde gelen Bankaları Garanti Bankası¸ Yapı Kredi Bankası ve Akbank T.A.Ş.?nin testlerinden başarılı bir şekilde geçmiştir.

Sİstem içerisinde hali hazırda Garanti¸ Akbank¸ YKB ve HSBC sanal pos entegrasyonları mevcuttur.

 
 
 
Anasayfa | Destek | İletişim
© Tredeal.com , 2005 - 2013, Tüm hakları saklıdır.