tredeal.com logosu ve isim hakkı TREDEAL Bilgi Teknolojilerinin Tescilli Markasıdır Destek | İletişim  English  
 
İçerik Yönetim Sistemi
E-Mağaza Sistemi
Ticari Sistemler
Kurumsal Portal Sistemi
İş Akış Yönetim Sistemleri
Doküman Yönetim Sistemi
 
Bayi Satış / Sipariş Uygulaması veya Tedarikçiler ile Ürün / Stok bilgileri entegrasyonlarının gerçekleştirilerek¸ hızlı ve hatasız siparişlerin alınması¸ gereksiz telefon trafiğinin önüne geçilmesi¸ otomatik muhasebeleştirme ve süreçlerin izlenmesi ile müşteri bağımlığının yaratılmasına yönelik geliştirilmiş sistemdir.

Ayrıca çok çeşitli ödeme seçeneklerini müşteri gruplarına göre fiyatlandırarak ve müşteri kredibilitelerini destekleyen yapısı sayesinde tüm süreçler izlenebilmektedir.

Sistem entegrasyonları¸ Logo¸ Netsis¸ Link yazılımları ile aynı zamanda hem online hem de offline olarak çalışabilmektedir. Offline duruma düştüğünde verileri geçici olarak depolamakta¸ online duruma geçildiği takdirde aktarımı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Web sunucu lokasyon bağımsız bir şekilde çalışmaktadır. Network yapısını daha evvelden oluşturmuş Kurumlar için en büyük avantajı ise Kurum içi ekstra donanım ve güvenlik yatırımı yapmaksızın sisteme geçebilmektedir.

Sistem mimarisi¸ .NET Framework 2¸ Msql ve Oracle veritabanlarını destekleyecek şekilde C# ile çok katmanlı bir yapıya sahip¸ RAD özelliği taşımaktadır. Herhangi bir versiyon değişikliklerinde web sunucunuzda geliştirilmiş akıllı yapı ile sistem güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştirmektedir.

 
 
 
Anasayfa | Destek | İletişim
© Tredeal.com , 2005 - 2013, Tüm hakları saklıdır.