tredeal.com logosu ve isim hakkı TREDEAL Bilgi Teknolojilerinin Tescilli Markasıdır Destek | İletişim  English  
 
İçerik Yönetim Sistemi
E-Mağaza Sistemi
Ticari Sistemler
Kurumsal Portal Sistemi
İş Akış Yönetim Sistemleri
Doküman Yönetim Sistemi
 
Genel Bilgiler
Özellikler
Faydaları
Yazılım Mimarisi
 
 


Özellikler :

.NET Framework üzerinde geliştirdiğimiz modüler yapı altyapısına sahip İçerik yönetim Sistemimizin başlıca özellikleri:

 • Birden fazla dile destek vermesi sayesinde¸ dil seçeneklerine göre ekleme yaparak sitenizde değişik dillerde içerik yayımlayabilme
 • Bazı özel modüler yapıların ihtiyaç duyduğu¸ ( Haberler¸ Duyurular¸ Etkinlikler gibi) başlangıç ve bitiş tarihlerine göre otomatik olarak yayıma alma veya otomatik olarak içerikleri yayımdan kaldırabilme.
 • Tek tıkla içeriklerinizi yayıma alma veya yayımdan kaldırma
 • Ekleme / Güncelleme / Silme / Sorgulama
 • Yayım sırasını belirleyebilme
 • Belirlenen site haritasına göre sayfa ekleyebilme veya sayfaları yayımdan kaldırabilme
 • Kullanıcı girişlerine göre arka planda o kullanıcının yaptığı işlemlerin kayıt altında tutulması
 • Sitenizin ziyaretçi istatistiklerinin takibi

TRE-CMS çözümümüz içerisinde yer alan bazı modüller:

Kullanıcı Yetkilendirme Modülü

Web sitenizdeki bölümlerin Kurumunuz içerisinde yer alan farklı departmanlar tarafından hatasız ve eksiksiz bir şekilde bilgilerin güncellenmesi veya eklenmesini sağlayabilmek amacı ile modüler yapılar çerçevesinde kullanıcı grupları oluşturabilir¸ bu gruplara kullanıcılar ekleyebilir ve her kullanıcıya ekleme¸ silme¸ güncelleme veya sadece görüntüleme yetkileri verebilirsiniz.

( A firmasının Muhasebe Departmanındaki Z kişi¸ sadece Mali bilgiler modülünün satış rakamlarını görüntüleyebilsin ama ekleme¸ silme güncelleme işlemleri yapmasın ?vs. gibi)

Sayfa Yönetimi Modülü

Site haritasına göre web sitenize yeni sayfalar eklemenize yarayan¸ ayrıca var olan sayfaların içeriklerini verilen yetkiler çerçevesinde güncellemenize¸ silmenize veya yayımdan kaldırmanıza olanak sağlayan temel modüler yapılardan bir tanesidir.

Aynı zamanda eklediğiniz sayfaların üzerinde tam hakimiyet sağlayabilir¸ sayfalarınıza istediğiniz gibi doküman¸ resim¸ video¸ flash uygulama eklemesi yapabilir ve yazılarınızı istediğiniz formatta biçimlendirebilirsiniz.

Duyuru Yönetim Modülü

Duyuru yönetim modülünün en büyük özelliği başlangıç ve bitiş tarihlerine göre sistemin otomatik olarak yayıma alıp; yayımdan kaldırmasıdır. Ayrıca görünüm kısımda 22 değişik efekt kullanılabilmektedir. Tasarımınıza en uygun efekt seçilerek sitenizde duyurularınızın maksimum dikkat çekmesini sağlamaktayız.

Duyurularınızın yayım sırasını manuel olarak ta değiştirebilmektesiniz. Bu da okunabilirlik özelliğini arttırmaktadır. Ayrıca yayımda iken tarihleri gözetmeksizin anında müdahale edip duyurularınızı güncelleyebilir¸ silebilir hatta tek tıklama ile yayımdan kaldırabilirsiniz.

Haber Yönetim Modülü

Bu modülümüz sayesinde sitenizde sürekli sizinle ilgili haberleri yansıtabilirsiniz. Sitenizde hazırlanan bloklara göre¸ başlık¸ tarih ve özetini son yapılan girişlere göre belli sayıda yansıtabilmekteyiz. Tıklanınca okunabilirlik özelliğini arttırmak için sayfa tasarımınıza uygun bir pop-up sayfa hazırlanarak detaylar yansıtabilmektedir. Ayrıca çıktı alınabilecek özelliklerde ve ölçülerde tüm haber içeriğini yansıtabilirsiniz.

Haber yönetim sistemi diğer modüllerimizin de ortak özelliklerini barındırmaktadır. ( tek tıklama ile yayımdan kaldırma¸ güncelleme¸ silme¸ başlangıç ve bitiş tarihlerine göre otomatik yayıma alma ve kaldırma¸ yayım sırasını düzenleyebilme¸ dil seçeneği )

Ürün Yönetim Modülü

İstediğiniz şekilde ürünlerini gruplandırabilir ve bu ürünleriniz ile ilgili her türlü bilgiyi yansıtabilirsiniz. Kategorilerine göre ürünleri istediğiniz kategorinin altına ekleyebilirsiniz. Ayrıca kolay ürün sorgulama yapısı ile istediğiniz ürün ile ilgili bilgileri çok kolay bir şekilde bulabilir ve güncelleyebilirsiniz.

Ürün yönetim modülümüzün başlıca özellikleri:
 • Sınırsız Ürün Grubu tanımlama
 • Sınırsız Ana Kategori tanımlayabilme
 • Sınırsız Alt Kategori tanımlayabilme
 • Sınırsız Ürün girişi
 • Ürünleri tek tıklama ile yayımdan kaldırabilme
 • Stok miktarlarına göre belirlenen minimum stok altındaki ürünlerin otomatik olarak yayımdan kaldırılabilme özelliği
 • Esnek ürün detay sayfalarının hazırlanması
 • Ürüne ait sınırsız resim girişi
 • Ürün yayım yerlerini belirleyebilme
 • Son kullanıcılara veya bayilere göre farklı fiyat verebilme
 • Farklı para birimleri arasında esnek işlem yapabilme
 • Aynı kategoride yer alan ürünlerin karşılaştırılabilme özelliği
 • Kolay ürün incelemek için gerekli olan esnek pager yapısı
 • Esnek ve detaylı ürün arama

Bu yapı aynı zamanda hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumlara yönelikte uyarlanabilmektedir.

Üyelik Yönetim Modülü

Ana sayfanızdan ulaşabileceğiniz üyelik butonu içerisinden Site ziyaretçilerinize üye kaydı yaptırabilir¸ yapılan başvurular tarafınıza ulaştığında oluşturulacak yönetim panelinden üyelere şifre yollama işlemlerini veya üyelik silme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Üye Güncelleme

Üyelerinizin online bilgi alışverişini sağlamaları için gerekli olan altyapıyı kapsamaktadır. Bu modülün içerisindeki bu özellik sayesinde üyeler değişen bilgilerini güncelleyebileceklerdir.

Üyelik Başvuru Formu

Site ziyaretçilerinizin başvurusu için oluşturulmuş formdur. Öncelikle üye olmak isteyen firmalar ve/veya şahısların üyelik oluşturmaları sağlanıp daha sonra üye girişi yaparak siteyi aktif olarak kullanmaları sağlanmaktadır. Başvuruları¸ takip edebilir veya otomatik şifre yollanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yapıyı closed network olarak ta kullanabilirsiniz.

Üyelik İşlemleri

Üye girişi yapıldıktan sonra ulaşılacak bu bölümde üyeler kullanıcı adları ve şifreleri ile sisteme giriş yapıp¸ üyelik işlemlerini yönetebileceklerdir.

Şifremi Unuttum

Ana sayfada yer alan bu bölümde şifre unuttum seçeneği yer alabilir bu alandan şifrelerini unutmuş olan üyeler şifre talebinde bulunabilirler¸ dilerseniz siz bu şifreleri manuel olarak yollayabilirsiniz yada ilgili mail adresine otomatik şifre iletilecek bir yapıdır.

Sıkça Sorulan Sorular Yönetim Modülü

Kurumunuza / Firmanıza yaygın olarak gelen soruları bu modül sayesinde yönetebilir; soruların tekrarlanması halinde ilgili kişileri bu modül sayesinde sitenize yönlendirebilirsiniz.

Diğer tüm modüllerimizin ortak özelliğini taşımaktadır.

Fotoğraf Yönetim Modülü

Kategorilendirilmiş şekilde fotoğrafların internet üzerinden yayımlanması için geliştirilmiş modüldür. Bu modülün en büyük avantajı yayımlamak istediğiniz fotoğrafların yatay veya dikey olması durumunda bile deforme olmadan sistemin otomatik olarak gereken optimizasyonu yapmasıdır.

Böylece çektiğiniz fotoğraflar üzerinde herhangi bir optimizasyon veya boyutlandırma yapmadan sisteme upload edebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetim Modülü

Bu bölümde insan kaynakları ihtiyaçlarınıza göre sistemde istediğiniz nitelikte ilanları yayımlayabilirsiniz. Bu ilanlara gelen başvurular otomatik olarak kayıt altına alınabilmektedir. Niteliklerini uygun bulduğunuz adayların başvurularını A4 formatında çıktısını alarak değerlendirebilirsiniz. İsterseniz sadece standart bir formun yanında adaylardan Word (.doc )¸ Excel (.xls ) veya Acrobat (.pdf ) formatlarında kendi hazırlamış olduğu cv leri de alabilirsiniz.

Bu bölümün en büyük özelliklerinden bir tanesi üyelik sistemi ile entegrasyonu durumunda olumsuz olarak değerlendirdiğiniz bir adayın daha sonra yapacağı başvuruları sistemin otomatik olarak elimine etmesidir.

Video / Görüntü Yönetim Modülü

Bu modül ile kategorilendirilmiş şekilde istediğiniz formatta videonuzu upload edip sitenizde yayımlayabilirsiniz. mpeg¸ avi¸ wmw ve diğer video formatlarını upload sırasında otomatik olarak flv formatına çevirerek internet üzerinden izlenme hızını arttımaktadır.

 
 
 
Anasayfa | Destek | İletişim
© Tredeal.com , 2005 - 2013, Tüm hakları saklıdır.